kontakt

96 17 89 89

Åbningstider

Mandag til torsdag: kl. 07.00 – 15.30
Fredag: kl. 07.00 – 13.30

Telefontider

Mandag til torsdag: kl. 08.00 – 15.30
Fredag kl. 08.00 – 13.30
Vagttelefon udenfor åbningstid er 29 48 89 90

Ferielukket

Sommerferie: Ugerne 30 + 31
Juleferie: 23. december til 2. januar

Bankoplysninger

Sydbank
Reg. nr. 7718
Kontonr.
0001578452

ALLE HENVENDELSER VEDRØRENDE

Kreditorfaktura: bogholderi@3nlakering.dk
Ordrer: ordrer@3nlakering.dk
Forespørgelser: tilbud@3nlakering.dk

Medarbejdere

Personlige henvendelser

Jens - 3N
salg og tilbud
Jens K. Kristensen

 

Ring op29 48 89 96

jens@3nlakering.dk

Nikolaj - 3N
kundeteam
Nikolaj B. Andersen
Ring op29 48 89 97

nba@3nlakering.dk

Anita - 3N
kundeteam
Anita Trauelsen
Ring op29 48 89 94

atr@3nlakering.dk

Joan - 3N
Administration &
Bogholderi
Joan Fuhlendorff Nielsen
Ring op29 48 89 91

joan@3nlakering.dk

Morten - 3N
direktør, salg og tilbud
Morten Fuhlendorff Nielsen
Ring op29 48 89 90

morten@3nlakering.dk

Susanne Fisker - 3N
Kvalitetsansvarlig
Susanne Fisker
Ring op29 48 89 99

sfi@3nlakering.dk

Allan - 3N
Produktionsansvarlig
Allan Pretzmann Jensen
Ring op40 29 34 84

apj@3nlakering.dk

Troels Bloch Larsen
Produktionstekniker
Troels Bloch Larsen
Ring op29 48 89 92

tbl@3nlakering.dk

Peter - 3N
Lagermand
Peter Bæk
Ring op29 48 89 93

peter@3nlakering.dk